View Single Post
Staro 22.04.2019., 19:49   #53
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 381
custom.
Spreman sam i za ovu mrcinu, ako zatreba (hebe me jedino što je aluminijska, pa bih onda i ostatak sustava morao prilagođavati tome, tj. bakar zbog reakcije otpada, što mi se ne mili).
...

Ufff...sanjam previše, baš sam se narajcao na tu vodu, suncejojpoljubim
-->
A u kujac, na kraju ću odmah na custom otići
...
Po svemu što sam vidio diljem neta, Kraken x62 je najizglednija opcija, pomalo i poradi toga jer na usisu imam 2x140mm jedan iznad drugoga, tako da bi to mjesto bilo najizgjedniji kandidat za hladnjak, u slučaju čega bih samo obrnuo protoke zraka (mišljenja? kontraargumenti? iskustva? hvala! )
Isto tako, na dnu kućišta mi je proc (BTX case) a odmah iza chipseta (i sadašnjeg "zračnjaka") trenutno isisni 140mm vent, a kojega bih pretvorio u usisni. Dno, najhladniji zrak, itd ne treba dalje spominjati.
Grafa je odmah iznad te 140-ice (poleđina) pa bi i ona profitirala.
PSU je na vrhu kućišta, tako da na podu ima prostora i za custom loop tank i pumpu, gdje god treba, ako jednom bude išla nadogradnja, tj zamjena AIO--->custom.
Spreman sam i za ovu mrcinu, ako zatreba (hebe me jedino što je aluminijska, pa bih onda i ostatak sustava morao prilagođavati tome, tj. bakar zbog reakcije otpada, što mi se ne mili).
...

Ufff...sanjam previše, baš sam se narajcao na tu vodu, suncejojpoljubim
Iluzionist je offline   Reply With Quote