View Single Post
Staro 20.04.2019., 11:32   #49
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Nije iz prve ruke nego me placaju pa ih reklamiram, pogledaj recenzije za istu nemos falit za ono sta ti treba, ima frend na 8700k klokan i prezadovoljan sa njime,corsair je provjereni aio njih prije svih drugih, izmjenija sam ih para nikad problema osim glasnih ventova na h80,100i ...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Koliko su imali dječjih bolesti na Hxxx modelima kroz vrijeme, bilo bi čudno da nakon par godina nisu riješili sve da radi kako treba.



Što se tiče usporedbe zračnih mrcina i ovih dual a pogotovo tripl AIO, što im više W topline daš, to je veća razlika. Samo se o tome radi.

Na 50W razlika je minimalna ili nikakva, na 100W je veća razlika, na 150W još veća itd. Samo je stvar što tih 150W iz procesora će potjerat možda 2 promila korisnika.

No, za evriđ juzera i evridej uporabu, ima zračno hlađenje svojih prednosti.


Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ako je ovo prioritet, onda idi na beQuiet silent loop 240/280, izuzetno tiho AIO, najtise kojeg sam imo priliku isprobat, pumpu ne cujes, a ventove sam svejedno zamjenio za silent wings 3, a performanse su tu negdje s konkurentima, cak negdje i bolje


Po meni je suludo dati 200€ za AIO i onda još 50€ za druge ventove. Ako se već toliko daje, onda se za 300€ uzme custom loop i tjt.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote