View Single Post
Staro 19.04.2019., 15:57   #40
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 381
@pupo: Ma znam da je žvakano, no moram pitati jer se i na polju AIO vodenih stalno nešto mijenja..u ovome slučaju tj. za ova dva modela to su zaključci recezenata koji se kunu da su to najtiši setupi do sada, a hlade vrhunski. Tu su me dobili da se prelomim za vodu.
Kućište je isto tako mrcina , modani big tower koji može primiti apsolutno sve, nema brige
Za buku...znam da je relativno, decibeli su jedno, a razlika između zujanja pumpe i huka ventilatora je sasvim driga kategorija i nije za svačije uho. Toga me najviše i strah, da budem iskren...
Hvala za utisak o Krakenu, i to je nešto

@trpi: Misliš da noctua performansama može parirati Krakenu&co u zoni 1.35-1.4v za šest jezgara u testovima stabilnosti? Nisam baš siguran...jer Prolimatech Meghalem to ne može. Jasno je onda da niti famozna noctua petnajstica tu ne može biti "game changer"
Odmah da kažem kako propuh nije faktor, ventovi su i više nego dostatni (samo na kejsu su 3×140mm + 120mm ne sjećam se modela, no znam da sam ga masno platio neki high rpm model , sve na potenciometru). Znači, po potrebi kada odfrljim, moja soba se preskače za usisavanje

Isplativost...ja to ovako gledam: case, PSU, miš+tipkuša i (donekle) monitor, su trajno dobro na kojemu baš i ne štedim. U tu grupu svakako ubrajam i hladnjake.
Sve drugo je potrošni materijal, u neku ruku.
Znači...na ovo gledam kao neki ulog na duže staze, neovisno o sadašnjem procesoru.
Meni upgrade može biti jedino 9900k, i tu dolazimo samo da još većeg potenciranja istoga problema (hlađenje još veće mrcine).
Znači...upgrade hlađenja je definitvna odluka, vodena varijanta jedini logičan izbor, i tu je točka gdje trebam vas i vaša iskustva

@bsClocked: je li to info iz prve ruke, ili...?
Thanks
Iluzionist je offline   Reply With Quote