View Single Post
Staro 26.01.2011., 20:34   #19
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
ma naravno da se svi mi tu slazemo da su stari codovi konkretniji nego noviji i kvalitetniji po pitanju realnosti.. mi dan danas u lanu zaigramo cod2, sve vise 4ku jer je dosta mladje ekipe kojoj cod2 ne ide, iz ocitog razloga..

gore je napisana totalna glupost - da se cod poceo kvarit vec prvom expanzijom.. mislim koje su to sad budalastine.. UO kao jedna od najboljih expanzija, ja se jos sad sjetim igre i uzitka i ushicenja kad sam je prolazio..

cod je singleplayer igra bez premca, multi je vrlo igran, noviji sa jako brzim tempom sto odgovara vecini klinaca danas - a ti klinci su glavni kupci novijih codova..


i ovo gore da bi ti htio da je prestanu izdavat ??
ma jbmu.. jesi igrao zadnje codove i njihov single? i reci mi da je igra smece i da ne valja.. ma gluposti sine gluposti.. druga stvar je multi, al za multi imas 2ku, 4ku koja je odlican multi i igras ono sto ti pase.. ako ti pase brza rasturacina gdje mozes sprintat ko budala po mapi necujno i nevidljivo igrat ces novije, ako ti pase sporiji nacin sa puno skilla igrat ces starije.. i tu je prici kraj..

sto bi sad trebao svaki novi nastavak bit fenomenalan multi, najigraniji multi ili koji kurac?
da naprave kakav remake 2ke srali biste da recilkiraju vec vidjeno..
ono koji kurac bi oni trebali napravit po tebi?
kopiju bc-a?
M.U.P. je offline   Reply With Quote