View Single Post
Staro 23.07.2018., 18:49   #463
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pokrenes RMA, dobijes neke papire koje moras priloziti i zalijepiti na paket. Lako moguce da oni dogovore prikupljanje o svom trosku.

Povrat robe u 30 dana ako nisi zadovoljan ili sl., proces je isto jednostavan i brz:
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=278

Za Hrvatsku nema prikupljanja o njihovom trošku, ali Amazon DE recimo doda nekih 8 EUR na ime poštarine na iznos povrata. I šalje se u Njemačku.

Imao sam jedan AV receiver koji je krepao nakon godinu i pol (Amazon je davao 2 godine jamstva). Probao riješiti s lokalnim servisom, oni su mi odbili priznati garanciju u roku.Naklikao preko Amazona, nisu ništa pitali, samo zatražili da vratim risiver. Poslao Eurosenderom, refundirali mi puni iznos risivera koliko sam ga platio godinu i pol prije, uključujući originalni iznos poštarine, uvećano za tih 8 EUR. Eurosender me koštao 18 EUR-a, tako da je bilo relativno bezbolno


Druga stvar koju sam vraćao bile su neke slušalice, povrat u roku mjesec dana, tih dodatnih 8 eura su taman pokrili slanje preporučenog paketa u Njemačku.

Uglavnom, nikad nikakvih problema s jamstvom dok god je Amazon prodavač ili je Fulfilled by Amazon.
franzD je offline   Reply With Quote