View Single Post
Staro 16.03.2016., 03:39   #15
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
može jedno pitanje, ima netko 660 Ti i da mi kaže kolike su mu temperature s ovim ili s onim Turbo 2 u pokojoj igri ? posebice ljeti me zanima, kako se kreću temperature npr ako netko igra Diablo 3 ja dosta igram pa da usporedim s svojom ?

zanima me, jer namjeram kupit novi turbo 2 ili 3 za svoju pa zato pitam, ovisno o cijeni naravno vidim da ovaj turbo 3 dođe skuplji nego turbo 2 za gpu, vjerojatno ću se odlučit za jeftiniju varijantu jer zašto bi davo 30 eura više za ne baš toliko bolji hladnjak, u linksu imaju samo onaj glomazni EXTREME 4, njega ne želim i glupo mi je davat 500 kuna za nešto što mi ne treba, ne treba mi 40 stupnjeva u igrama, neka se temperatura penje do 60 to je sasvim podnošljivo, ljeti može i do 66-68 nije problem, i naravno bitno mi je kao i većini da ne zvrji previše ,ovaj moj trenutni je stvarno naporan pogotovo ljeti, i zato sad planiram promjenit to jer dolaze topliji dani za 2-3 tjedna i ne želim se više zamarat tim temperaturama, meni trenutno u sred zime temperatura u Diablu 3 78, ljeti se to penje i na "ugodnih" 86-7 a da ne govorim da zvrji ko najdosadnija pčela. to nemam živaca više trpit, i nikad više neću kupit refrenetnu grafičku, to sam samo sad i nikad više. da sam znao, strpio bi se i čekao da kupim neku s 2 venta minimalno, ali nisam tek sam kupovo prvu bolju grafu i odmah u trnje, sad znam za ubuduće.
KorisNick je offline   Reply With Quote