View Single Post
Staro 20.01.2015., 20:56   #88
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Dakle koliko smo mi u qurcu tržište.
Kaj se nudi od mehaničkih switch-eva kod nas...BLUE i RED i to je to.
Brown (kojeg ja tražim jer ne želim klick od BLUE i ne želim linearnost od RED) je skoro pa nemoguće pronaći, a i ako ga netko nudi onda je cijena premium!!??

Koji k?
Kaj su tak ograničeni sa ponudom, uostalom ako nude tako malo tih tipkovnica zašto ih onda jednostavno ne stave kao isključivo za web narudžbu ali onda nek mi ponude sve tipove switcheva koje nudi proizvođač te tipkovnice.!!!

Gledam sada malo i tu Corsair K70 (običnu ne RGB) i jedino ju ima UZI shop i TiaMobiteli!!!!
Za ovog drugog znam da nabavlja isto tako iz vana, a ne od nekog od naših distributera.

Cijena je nevjerovatna, ali ajde, aluminijsko kućište, osvjetljenje, i sve to u kompletu sa switchevima koje hoću si možda i priuštim, ali jadno je to sve!

Mislim, dati 1300kn+ za tipkovnicu koja ne pruža čak nijedan macro i samo 24mj. garancije je stvarno pljačka pa koliko god to bila dugotrajna investicija, da ne spominjem da nikada nisam probao nitijedan od ovih switcheva nego sam sve zaključke povukao od raznoraznih review-ova i snimakak što zvuka kojeg proizvode pojedini switchevi, što toga kako koji switch radi (tako sam i došao do BROWN).

Jedini dućan koji ima mogućnost da isprobaš barem malo proizvod koji ćeš potencijalno kupiti uopće nema tu tipkovnicu u ponudi, a nema niti jednu drugu sa brown switch-evima da isprobam prije kupnje.

Da ne počnem spominjati da CLEAR switch-eva nema ni pod razno (a njih bi baš htio probati) ali ajde, njih ne nude ni proizvođači baš toliko.
Strava.

Jako skup komad hardware-a koji se mora kupiti na slijepo je jako loše.
Mislim da ću morati početi koristiti pravo da vratim proizvod unutar 14 dana bez opravdanja jer drugačije neće moći.

Užas.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote