View Single Post
Staro 07.09.2017., 13:49   #1066
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
moje osobno iskustvo je da gamer i laptop nejdu u istu recenicu osim ako kupujes nesto tipa alienwarea ili RoG-a

ako se vec kupuje laptop za 5-6 soma kuna onda bi radije uzeo neku business klasu s kojim znam da sam 10 godina miran.

eo ja ti sad tipkam s asusa za 2200 kn (11.6 incha) koji je svoje odradio vec 3x al i dalje radi bez greske vec 4 godine and counting... prosli su mi kroz ruke aceri, asusi, toshibe, lenovo, hp, od 2000 do 6000 kn , obicni, business, s touch screenom, bez, s 360 stupnjeva flipom itd... i acer mi jednostavno nije sjeo i gotovo ni jeftini ni skuplji...

sto se tice reviewova... sve je to tak... subjektivno.... ko i novi mob... svi su fluidni i lete dok su novi i dok ne natrpas aplikacijama ili se storage napuni na 90%... problemi se naravno isto ne javljaju dok ti izvadis laptop iz kutije... javi se kasnije.... u reviewu mogu samo odvrtit markove, isprobat igrice i provjerit framerate i eventualno se zalit na glasnocu tipkovnice, ventilatora, eventualno zagrijavanje pri loadu (koje je na novom kompu uvijek manje, dok se razradi i nakupi prasine je jos puno gore) ili dizajn vanjskog kucista laptopa. (nisam citao review, pisem iz iskustva).
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote