View Single Post
Staro 05.02.2009., 16:25   #19
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor betlmaster Pregled postova
Da li netko zna da li to radi ili ih kodiraju / ogranicavaju na svoju mrezu kao i mobitele?
Naime, buduci da sam podstanar u stanu bez telefona (studentski budget), pred nekih mjesec dana sam odlucio uzeti VMC Carnet 512 MB kao najjeftiniju varijantu za povremeni kontakt sa svijetom. U medjuvremenu je i Tele2 sklopio ugovor s CARNetom pa se sad planiram prebaciti kod njih. Za USB stick modem nisam potpisao ugovor nego sam ga platio onih 291 kn tako da je sad moj.
Naravno da ga mogu prodati i uzet drugi od Tele2, ali tu odma gubim lovu u startu pa ako netko zna, molim pomoć. Ako je kodiran, da li se može (također kao i mobiteli) dekodirati? Unaprijed hvala na odgovorima i ispricavam se ako pitanje ne pripada ovoj temi, najbliza je tematski od onih koje sam uspio pronaci.
moze se dekodirati na 2 nacina, jedan je bas sa specijalnom opremom ili preko logova,ili sa universal sim karticom koja ide u uredjaj zajedno sa tvojom ,potrazi malo oglase po njuzima i naokolo,ima puno oglasas u vezi toga.
Jedini problemcic mozda bude u software-u jer ti treba tele2 software za tele2 karticu,i naravno vodafone-ov software,jer on u sebi sadrzi drivere od vodafone mobile modema.
spawn je offline   Reply With Quote