Tema: PayPal
View Single Post
Staro 21.11.2021., 10:07   #3271
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
Pozdrav, zahvaljujem da detaljnom odgovoru i savjetima.
Ako mogu tu pitati, jer generalno previše će me to ispasti para,

Uglavnom, za navedenu stvar tražim 500EuR i kupac mi je ponudio uplatu preko PP, meni je PP u USD i vezan uz tekući VISA PBZ.
Također kada sam upisao podatke na GLS za slanje u UK, ispadne oko 400kn slanje paketa do 1kg.
s tim da se i malo bojim da se nešto s paketom ne dogodi i da frajer traži povrat itd. malo mi je riskantno to sve... a najviše jer ću od svojih 500eur kad se sve oduzme dobiti 400+ eur.

hvala
lp
Nemoj zaboraviti da je UK izvan EU, to stvara dodatne troskove i tebi i njemu. Ja uglavnom ako imam sto za prodati ne saljem izvan eu. Iznimno ako dobro ispitam situaciju i ako cijena postarine nije prevelika pa da ako mi se vrati paket da ne pusim puno. Jednom sam stari mob slao u Gruziju ja mislim.

Ne volim carinske zavrzlame jer se moze desiti da kada druga strana vidi koliko je uvoz jednostavno odustane.

P.s. Sto se kuriske sluzbe tice, gls, dpd, nemoj zaboraviti na eurosender i pcekspert popust (PCEKSPERT10). Oni znaju imati dobre cijene za odredjene europse destinacije. Ne uvijek i ne za sve zemlje ali cesto vrijedi provjeriti.
mann je offline   Reply With Quote