View Single Post
Staro 08.07.2007., 10:18   #18
WichitaQ
Soul Eater
 
WichitaQ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Isolated
Postovi: 538
Citiraj:
Autor tor Pregled postova

Pa pročitaj članak
LOL, koji sam ja #&%$&!, ja cijelo vrijeme mislio da je ovo pod "igrama"sorry


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
kupio sam original quake4 za prati na netu (cijena nemalih400kn) i onda sam probao warsow (besplatan fps) koji imho mete pod sa q4 jaaaaaaaako zalosno a tako istinito.
Ista stvar (samo što ja nisam toliko platio za q4) i vidio na netu pohvale za warsow, probao ga i bilo mi je zanimljivo dok nisam shvatio šta sam ustvari dobio od q4...ništa

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
...jedine igre koje mi donekle imaju dusu su od blizzarda...
Ahhh, koliko sam vremena potrošio na warcraft i starcraft, sve od tada nije imho bila nijedna igra takvog žanra koja je bar do koljena tim igrama

Citiraj:
Autor KnezTame Pregled postova


Ono kaj mene kopka je to kaj igre postaju sve "gluplje" kaj igrace cine dumbijima, a takve postaju uber popularne (to se najvise odnosi na jadne amere koji neznaju rijesiti nit najjednostavnije zadatke), a onda izadje malo naprednija igra, di ne mozes samo trcat i ubijat, onda ju popljuju kak je igra bezveze, zato kaj neznaju igrat.

Da je to samo kod amera to bi se moglo i pretrpit. Kolko ljudi znam koji prestaju igrat igru samo zato što im se ne da pročitat i shvatit "find a key to open this door", glavno da je hack'n'slash, run'n'kill...

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
A mi ko male ovčice, te kupi novu grafu, te kupi novi proc, još meme i nadaj se da je slijedeći naslov bolji...
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
za sve su krive pare. nije to ko prije kad su se igre radile i igrale s guštom
Makes sense zašto uopće postoji dx10 i 8800 serija...
Možemo mi pričati kolko hoćemo da je to nepotrebno, ali čim iziđe nastavak neke popularne, kvalitetne igre, upadamo u zamku, otvaramo novćanike i troši...kako sam i ja radi obliviona, nadajući se da će biti punokrvni nasljednik daggerfala i morrowinda, i kako je netko rekao, nfs-ovi, nigdje traga 4 i 5-ice, glavno da carbon, most wanted imaju svoju uber grafiku...
WichitaQ je offline   Reply With Quote