View Single Post
Staro 07.07.2007., 20:35   #15
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Danas se igre rade da se prodaju i večina ih je kao hollywoodski blockbusteri - puno kiča a malo sadržaja.

Traileri i grafika su danas sve - treba privući ljude da kupe, a nakon toga ko ih 'šiša'.

Ogromni izdavači te konzole nove generacije (prvenstveno omraženi XBox 360) uvjetuju developerima da naprave multiplatformske igre koje nisu "ni tamo ni vamo".

Što se tiče FPSova, HL2 je jedina igra vrijedna spomena, FEAR, Q4, Doom3 je sama šminka bez sadržaja.
Za ljubitelje FEAR-a, ako vas je ta igra prepala (dobar je jedino početak) preporučam Clive Barker's Undying ili System Shock koje su daleko bolje igre.

Meni UT nikad nije baš sjeo, kao niti Warcraft 3, možda jer sam u to doba prasio HL i CS...

Iako je Interplay napravio dosta loših poteza pri kraju, to je jedna od rijetkih firmi koja je uistinu izdavala prave igre, a njihov moto "By gamers, for gamers" je stvarno nešto značio.

Što se tiče strategija polažem nadu u novi Petroglyphov projekt - Universe at War: Earth Assault (koji rade ljudi iz ex-Westwooda i imaju odličan on-line kontakt s communityjem).
Mar je offline   Reply With Quote