View Single Post
Staro 08.01.2021., 14:18   #1083
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164




Na Arasaku sam otišao kao Johnny i odigrao sam 3 kraja, samoubojstvo, legenda Afterlifa i tako što mi je Johnny uzeo tijelo... I ovo kad ti Johhny uzme tijelo je po meni najbolji od ovih dostupnih za taj izbor ko napada arasaku. V ko najbolji merc kraj mi je ono - mlak. Ne znam - nije mi se svidio.... klišej... A i samoubojstvo mi je bolje od V-ovog kraja. Ima smisla jer barem niko neće poginuti osim onog ko je trebao pred 50 godina i V, koju je Dex već bio spizdio, tako da ono... Odpjevala je svoje. Odigrat ću i ove druge da vidim što ima tamo ali kako god da bilo - krajevi su emotivni i bittersweat i dali su mi mislit...





malo slika https://imgur.com/gallery/STyWAvk
-->
Ja je jutros završio (cca 130 sati), igra je kaos na svim frontama jer niš ne radi kako treba u njoj ali opet nisam je mogao prestati igrati. Jako mi je bila zanimljiva a opet ne znam baš dali bi je preporučio drugima da je odigraju... E, da napomenem, bugova nisam imao skoro pa nikakvih - jedan ili dva T-pose, tu i tamo lebdeći semafori i neki frajer je pušio shotgun - to je to. Što se tog tiće radila je super ali zato su perfomanse bile posvuda i svakakve. Kakve volje bi fajlovi bili na disku bi se tako igra vrtila. Ista scena sa ili bez RTX-a pa se vrti sa 2-3 frejma razlike i tako te spike...





Na Arasaku sam otišao kao Johnny i odigrao sam 3 kraja, samoubojstvo, legenda Afterlifa i tako što mi je Johnny uzeo tijelo... I ovo kad ti Johhny uzme tijelo je po meni najbolji od ovih dostupnih za taj izbor ko napada arasaku. V ko najbolji merc kraj mi je ono - mlak. Ne znam - nije mi se svidio.... klišej... A i samoubojstvo mi je bolje od V-ovog kraja. Ima smisla jer barem niko neće poginuti osim onog ko je trebao pred 50 godina i V, koju je Dex već bio spizdio, tako da ono... Odpjevala je svoje. Odigrat ću i ove druge da vidim što ima tamo ali kako god da bilo - krajevi su emotivni i bittersweat i dali su mi mislit...





malo slika https://imgur.com/gallery/STyWAvk
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...

Zadnje izmijenjeno od: IHrvojeI. 08.01.2021. u 14:48.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote