View Single Post
Staro 03.05.2015., 18:32   #258
lllnuclearlll
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Win tipka je samo prijeko potrebna onima koji nemaju pojma da se ista kombinacija ostvaruje kombinacijom ctrl-esc.
Super, sad to probaj skombinirat s nečim (E,M,L, Tab, itd... )

Ne razumijem u čemu je toliki problem što se meni IBM klikuša ne sviđa i što želim na stolu imati moderan komad hardwarea, što se tiče para nisu mi problem pa da štedim, nisu mi jasna ni vrijeđanja i podbacivanja od strane pojedinaca čim se netko ne složi s njihovim mišljenjem i prijedlogom...
Hvala na prijedlogu, no to nije ono što ja želim...

Vjerujem da je Model M kvalitetna i dobra tipkovnica, no meni se jednostavno ne sviđa niti mi se uklapa na stol, niti ima sve ono što ja želim i očekujem.

Ne, nisam nikad tipkao po mehaničkoj tipkovnici i ne kupujem ju zato jer je moram imati mehaničku tipkovnicu, no vidim da ih svi hvale, a pošto sam veći dio dana za računalom i tipkam, smatram da bi mi dobro došla jedna jer puno pišem, zato sam i pitao u prvom postu dali se isplate naspram membranskih. Uz to Logitechova bežična mi je crkla pa tak i tak moram kupiti tipkovnicu, pa zašto ne uzeti neku modernu i kvalitetnu? Eto sviđa mi se i pozadinsko osvjetljenje navečer i multimedijalne tipke, pa čak i što mogu macro snimati što neću koristiti često, no tu i tamo hoću...

Velim, mislim da ću FUNC KB-460 uzeti jer je najkompletnija po onome što tražim. Ne kupujem tipkovnicu za cijeli život, no nekih cca. 10 godina bi bio i prezadovoljan da radi, a nakon tog perioda tko zna hoćemo li više uopće koristiti tipkovnice kak je krenulo i kakvi sve noviteti će biti na tržištu...

U biti moje pitanje je bilo više orijentirano u vezi korištenja layouta za što sam našao adekvatno rješenje.

Što se tiče nekih korisnika foruma, predlažem neki grupni tečaj kontrole bijesa No opet poznato je da kad provedeš jako puno vremena s mašinama i u CLI-u izgubiš strpljenje za ljude

Zadnje izmijenjeno od: lllnuclearlll. 03.05.2015. u 18:39.
lllnuclearlll je offline   Reply With Quote