View Single Post
Staro 10.02.2009., 18:12   #148
registrator
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ri
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Desetka sto se tice audio komponenti, al telka je ipak mizerija za moje poimanje. Ček` to je samo HTPC ili je PC+HTPC jer po shortcut-ima programa koristis ga kao PC. Mislim, zar nije ipak ljepse sjesti za komp i sljakati. Nije mi bas neki strava osjecaj nabadati na link/klik sa misem sa cca 5 metara ili surfati, prziti cd-e, ripati, a nedo te kru neke preciznije rabote tipa PS, CAD ili sniperom ubiti muhu u COD-u
Ipak k`o sto rekoh ... sve u svemu lijepo slozeno.
TV je 32" i bit će dok se ne okrupni kapital.... u perspektivi je 42" (jebiga recesija)........ prije je bio tamo crt od 51cm.... pa je ovo bombon......
PC je 92,6% HTPC, ali posluži i za obavit kakvu pizdariju.......
na poslu sam cili dan na PC-u, tako da mi je šljake za kompom pun k.....
a što se tiče muhe snajperom........xexexeee.... dođi na AA border pa ćeš popit koji metak u livu nozdrvu....... (je da fotelju mrvu ili dvi približim)......
posluži i vrlo dobro za koju vožnjicu volanom ili malo PES-a uz pivce......
iako mi je u zadnje vrime puno draže poslušat mjuzu ili pogledat koji film....nego se igrat....(penzija)......

e da....... zaboravija sam napisat......
ima sam prije dva kompa........ da samo vidiš kako se zapostavi onaj u drugoj sobi.......
gledaš televiziju, priko reklama trkneš na net....pustiš malo muzike..... sve iz fotelje......
na kraju ti se više uopće neda ić na drugi komp........ (osim ako moraš nešto intezivnije radit na PC-u)......

Zadnje izmijenjeno od: registrator. 10.02.2009. u 18:29.
registrator je offline   Reply With Quote