View Single Post
Staro 14.02.2006., 10:59   #20
leonardo
Premium
 
leonardo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere
Postovi: 284
Svako ima pravo na svoje mišljenje. Nije mi bila namjera pisati neki esej niti ulaziti u neke polemike. Ukoliko te zanima nešto više o temi pogledaj http://en.wikipedia.org/wiki/World_chess_champion. Prepiši i dobit ćeš peticu.

Za napomenuti je da je genij Kasparov 2000 godine izgubio titulu od "dvaestpetogodišnjeg" Kramnika bez dobivene partije. Već 5 godina samo što nije odigrao neku povijesnu partiju. Samo što svake godine iskrsnu neki problemi!? Kada pogledaš pobjede Kasparova na svjetskim prvenstvima vidjet ćeš da nisu bile toliko spektakularne u smislu da je jednostavno pregazio protivnike. I sad na kraju dosta mi je šaha, Putin nema pojma i idem se ja sad malo bavit politikom.

No zaista smo daleko otišli od teme.

Ono što mene uvijek iznenadi je to što ljudi smatraju Chessmaster vrhunskim šahom iako on realno ne spada u prvu ligu šahovskih programa. Trenutno Chessmaster 9000 dijeli 22 mjesto (Chessmaster 8000 šezdesetdeveti itd.)

P.S.
Osobno mislim da je najbolji igrač Hydra (3000 ELO pretpostavka) samo što nitko neće da se igra s njom .
leonardo je offline   Reply With Quote