View Single Post
Staro 10.03.2017., 19:32   #267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Thernalright socket AM4 FREE upgrade kit

Malo da oživimo temu sa novostima za Thermalright coolere općenito.

Thermalright daje BESPLATNE adaptere za ploče AM4 socketa za sve svoje coolere. Što je potrebno dabi ga dobili?

Na jedan od ova 2 e-maila ( info@thermalright.de ili c.kulik-fieseler@pc-cooling.de ) vas čeka gđa. Claudia Kulik-Fieseler kojoj morate poslati sljedeće (naravno na engleskom ili njemačkom):

Draga gospoDŽo.

Posjedujem Thermalright taj i taj cooler, kupljen tad i tad i oČu čabe AM4 upgrade kit.

Ime i prezime
Adresa stanovanja
Poštanski broj / Grad
Država
e-mail
Mobitel

I račun od coolera u privitku. Ako ga nemate, probajte ga negdje posuditi ili ga sami napravite (ne vjerujem da ga provjeravaju).

Ona će vas onda pitati koju varijantu AM4 kita trebate, A ili B.



Ali postoji kvaka. To je samo adapter, dakle upper plate i base plate, nema vijaka, matica i ostaloga. Ako nemate sličan Bolt Thru Kit, onda morate kupiti novi BTK - OVAJ (meni ga je nabavio UZI shop).

U slučaju da imate takav ili sličan BTK na koji pašu varijanta A ili B, onda vam je taj "FREE" kit 5 eura (platio PayPalom). Toliko naime naplate šiping u Hrvatsku.

Ako morate kupovati i BTK sa linka, on je nekakvih 100-tinjak kn + 5 eura šiping AM4 adaptera što na kraju dođe nekakvih 140-tak kn. Istina, nije free, ali opet jeftinije nego kupovina nekog coolera u rangu Venomous X-a ili TRUE-a za 500-tinjak kuna.

Nadam se da sam pomogao. Ako nekome treba dodatnih informacija ili dodatno pojašnjenje, možete pitati ovdje ili me cimnite na PM. BTK mi je stigao, AM4 kit je poslan u ponedjeljak i za 2-3 dana bi ga trebao dobiti.
Brko je offline   Reply With Quote