View Single Post
Staro 31.10.2011., 13:04   #117
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ma pošto je ploča bila na reklamaciji tj uzel ovu asusicu pa sam usput uzel super mega, dečki su iz servisa ga stavljali gore.. Ali taj super mega sam imal i na GB Z68 i nisam imal problema kod montaže, al pretpostavljam da je kod GB ploče lakša montaža, zato kaj nema na zadnjoj strani (kao ASUS) onaj limić backplate, s tim si imal problema kod montaže..

Pa pitanje je bilo u vezi temperature, pošto su dobre temperature, pa onda ispada da ni monstrum Noctua nemre se približit tome..

Recimo kod mene u sobi je 19.5c, Prime 95 small FTT, 1.264v, 4.3 temp. su 53-63c, a moguće da i uloga kućišta igra ulogu.. Mada tak imam u planu bolji vent nabavit (neka Noctua bu pala) za proc, pa bumo vidli onda.
Daj si sig ispuni...
Misliš "Moj komp"

I ja mislim da je do kućišta, definitivno bolje hladi zatvoreno nego otvoreno; probao, silom prilika sam nešto kopao oko kablova dok je bilo u radu, i ima fini drop u temp. čim se postavi bočna stranica i usmjeri zrak na osovini upuh-hladnjak-ispuh, to sam skužio još dok je unutra bio Q6600...
Sa ttime da to kod mene dolazi još više do izražaja jer mi je proc dolje, tj ima najhladniji mogući zrak u prostoru, grafe više pate jer su iznad, a diskovi i napajanje su "na roštiljadi" u vrhu kućišta
Zato su te vrijednosti tremp., i zato ga ne bih mijenjao ni za kakvo kućšte na tržištu...nedavno slagao konfu sa CM HAF-om (burazu, išao je taj moj Q6600 unutra), i primjeti se razlika, itekako...u korist Rebela, naravno
  Reply With Quote