View Single Post
Staro 25.07.2010., 09:34   #132
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Gdje si to mjeril? Znam samo da najbolji hladnjaci u idleu daju 10c iznad sobne sa i7 . Ajmo reć da za i3 5c. Znaći da ti je u sobi 18c. Prije bi rakao da si ga stavil na balkon sad kad je malo zahladilo pa nam tu pokušavaš prodavat fore.
Mjerio jucer navecer,poluotvoren prozor,zatvoreno kuciste, ugodna temperatura.Prozor mi je sa suprotne strane di je PC i prozor mi je svake veceri poluotvoren jer ne zelim da mi klima radi kroz noc. Vjerovatno sam trebao upaliti klimu na 17c i onda ic mjerit temp right? Bas me zanima koji fail od covjeka ima navecer zatvoren prozor bez rada klime. Postavljam pitanje a ti govoriš da lazem?? Ajmo se kladit u 200kn da je sve kako sam rekao, pa cu snimit kamerom, može? Da prodajem fore i da se kurcim? Cime? Pa ja niti neam i7 procesor a još manje neku high end grafu da to mogu raditi : )))) Ustvari da li kurcenje komponentama ima smisla kad uvijek moze bolje i skuplje?? Ili da li se ima smisla kurciti sa jednim hladnjakom koji cpu drzi do 50c a susjed pero roka tekuci dusik jednom mjesecno i smije mi se u facu??? Kurcenje komponentama nikad nije imalo smisla, barem ne za pametnu/normalnu osobu.


Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Uglavnom jeli toliko teško reći kolika je sobna temperatura?

Uvijek me fasciniraju likovi koji pitaju jel 40 stupnjeva OK a bar 3000 puta je na forumu prožvakano da dok je ispod 90, dobro je, pa sad, stvarno go figure, šta ti misliš jel 40 OK, ako mu ni na 95 neće biti ništa?
Nigdje ne pise niti je itko pitao da se treba navesti sobna temperatura. Ajmo napisati na prvi post ove teme da ako su nam temp ispod 90 da ne postamo : )))))))))))))))))))))))) Ako imas kakvih psihickih problema ili si nestabilna osoba cemu se uopce zadrzavas na forumu? Jer ovakvim postovima zasigurno nikome ne pomazes, a koliko ja znam moje pitanje se ne ubija s nijednim pravilom foruma.

@Razer: thx for the hint.

Zadnje izmijenjeno od: extremepc. 25.07.2010. u 10:15.
extremepc je offline   Reply With Quote