View Single Post
Staro 02.10.2007., 23:42   #6
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ako se ne varam ima onaj "certifikat" kaj se polaže za servisera..daj probaj cimnuti sysa na na pm možda ti on zna nekaj pametnoga reći

@horza..mislim da si malo krivo shvatio čovjeka..možda zna ali se želi "specijalizirati" za servisiranje kompova.
kako se može specijalizirati? tipa... ili znaš, ili ne znaš. ako znaš, onda nemaš kaj učit nego ostajat u toku. ako ne znaš - uči i skupljaj iskustvo. ono... nisam popravio 20 kompova pa da se sad tu pravim pametan... ono... nije toliko široko područje da se ne može savladati cijelo i da je potrebna specijalizacija.
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
upravo tako, postoje tečajevi za servisera osobnih računala...postoje razne sheme (knjige koje i ja tražim), ako ne radi "ovo", prvo na kaj trebate posumnjati je "ono"...itd....
http://www.pou.hr/programi/os_el_or.htm
ovo kaj si naveo je bljuv i ne može te naučiti niti specijalizirati ni za što. znam dečke koji su išli na to i ništa nisu naučili, a trebali su.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote