View Single Post
Staro 20.05.2010., 02:55   #16
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Smile

Citiraj:
Autor lovretta Pregled postova
Hehe, al onaj prvi se nakon dvi godine, otprilike koji misec nakon isteka jamstva samo poceja doslovno raspadat. Na njemu sam tokom dvi godine ljepio pedalu gasa epoksi smolom (rođak polomio), pedalu kočnice (čini mi se ja slomio ), potenciometri su spike-ali na veliko svi, a volan je klapao livo-desno gori-doli po par centimetara. Kazem, ovo je najvise odgovoran RBR. Cilo vrime sam ga vozija na (ako se sicas toga) MaxFFTorque -25.0. Default je bija -135.0 ili -90.0 ili je -90 bija preporucen. Kad bi prisa priko kamena na Prospect Ridge, dobro bi me zdrmalo iako mi je u rukama ona plavkasta gumi-plastičarija.

Ovo je još i dobro, 6 godina sa tri
Heh , meni se raspao samo LWFFGP (imao 5 volana i svaki noviji upotrebljavao još manje ) a kad se to uspilo meni raspast onda stvarno ne treba previše o kvaliteti. Šteta jer mi je FF bio tu nekako najdraži..Na drugu stranu možda to govori nostalgija. Više se ne sječam što je bilo zaslužno za puknutu pedalu gasa ali nebi bilo ništa čudno da je RBR a kako je volan imao plastično ležište to je sve skupa na kraju imalo neki centimetar lufta ...

Inače ,meni ti je RBR bio zanimljiv na samom početku kad je izašao čisto zbog promiđbe 'GPL na gravelu' jer u biti ne volim 4WD. (Eskort Mk1 / Stratos su zanimljivi ali mi nije to to) A kako se tada pokazalo da se nemože guzom na 2 stolice tj. da taj stil vožnje (veslanja s volanom i gasom) negativno utječe na GPL ,nekako se nisam pošteno tome ni posvetio ikao nisam prestao pratit to kao ni ostale stvari
Tako da se Prospect Ridgu se ne sječam kamenja več rada FF na onoj nekakvoj drvenoj rešetki na početku... Isto tako se ne sječam petljanja po setinzima za FF ali se sječam da nikako na zelenu granu s laganim lagom * i onim krivuljama volana u igri. pardon , simulaciji

btw, iako se ne sječam kamenja po cesti , ne sramim se priznat da su mi ostala sječanja na kamenja van ceste te razna stabla A osim toga mi je ostao nedovršeni rank / te ripleji....

*s 3 volana
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote