View Single Post
Staro 21.01.2012., 02:20   #66
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma biti ce nam svima bolje kad udjemo u EU, mauna ce biti bolje, zaboravite ljudi na bolje, biti ce bolje Eliti kojoj i dosad nije bilo lose te 200.000 hrvata koji rade na dobrim drzavnim mjestima i sigurni su za svoj posao, nedavno sam cuo na jednom skupu Hrvatske udruge Poslodavaca da je u zadnje 3 godine izgubljeno oko 70 000 radnih mjesta u privatnom sektoru, a u drzavnoj sluzbi samo 11.

Pametnom dosta.

Ko tu koga, da ce biti jeftinije, nece biti jeftinije, PDV ide na 25% (tu nas samo mađari šišaju s 27%,ali oni su druga prica,pogledajte njihovu poljoprivredu te koje vlasnik 45% zemljista u Mađarskoj, a o tome niko ne prica nist)

Jedna mala i sitna stvar, niko o tome ne prica, ali potrazite malo na netu (Kresimir Misak je veceras spomenio u svojoj emisiji Na rubu znanosti). Sijalice, obicne sijalice koje 99% hrvata koristi i kostaju od 2-8kn po komadu ulaskom u EU su zabranjene, morati cemo a i moci kupiti samo stedne, a te stedne nisu ni malo stedne, tko je vrsio testiranja i s cime ? jeste li znali da se sastoje od zive,a ziva je otrov, zar ne (ili ulaskom u EU vise nece biti) ? nedaj boze da vam se koja razbije u rukama ili u sobi gdje imate malo dijete.

Ljudi moji lose nam se pise.

Davno tamo, pocetkom 20-tih 20-tog stoljeca bio je jedan covijek po imenu Stijepan Radic i izrekao je jednu jako pametnu recenicu na kraju govora:

"Najstrašnija je stvar, najveći je grijeh i najveća politička pogreška stavljati svoj rođeni narod pred gotove činjenice, to jest voditi politiku po svojoj gospodarskoj voljici bez naroda i proti narodu - to ne će biti dugo - da vidite, kako će hrvatski narod u svojoj republikanskoj i čovječanskoj svijesti vas odpuhnuti baš u času, kad ćete misliti, da se je narod smirio, a vi da ste ga dobro zajašili. Živjela Hrvatska!"
JozicA je offline   Reply With Quote