View Single Post
Staro 05.02.2010., 13:32   #79
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
I, jesi objesio Wunderbaum na nju da mirisi po onoj odvratnoj vaniliji?

Nije glupost jer se danas P35 midrange ploce prodaju za 300kn, a ove nekadasnje pile i danas idu za 500kn. Dakle ~ duplo. Da ne spominjem sad 10 godina unaprijed kad ove midrange ploce mozes u smece ili nece raditi, a ove pile ce se i dalje trziti za 100kn kao perjanice arhitekture
Ježi ga,čuj kako si se i sam uvjerio pacijenti i dan danas traže za p3-s 150kn,i dobivaju. Šta reći na to kad za 80,100kn kupiš 3500+ athlona64 koji je 3x brži procesor.

Argumenti kupiti najjače/najskuplje/nešto popularnog i kul naziva tipa sejbrtuth mi ne zvuče baš uvjerljivo,ali kažem,njegova kasica prasica,nek se pokrije koliko je pokrivač širok,je li. Meni nije isto 999 za ud3, 1089 za asrock..ili 1700 za sejbrtuth.

Da ti ne kažem kako sam 2x2gb hyperX-a platio 500kn,tako da razlika od tih 100 eura razumnom itekako igra ulogu.

Citiraj:
Autor ikocuba Pregled postova
E super još samo da mi kažeš jel ta Gigabaytica ima nešto manje onih pwm ćipova ili je to samo čisti marketing mislim jer utječe šta na overclock?
I kakva je ova asrock extreme jel valja to šta?
Što se tih tehničkih OC detalja tiče,ne bi znao,čitam šta piše u manualu i po netu,meni osobno 12 phase,16 phase,isti qrc kao laiku. Ali pitaj Wolva, vjerujem da ih je on sve pretrčao.

Kao i Asrock.

Dobro,nije je li..ali radiš/pišeš/testiraš tamo ako sam dobro ulovio podatak.
thedream je offline