View Single Post
Staro 22.01.2018., 20:22   #7304
smaug
Registered User
 
smaug's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nakon natezanja sa retentionom, malčice oštrijeg pristupa zbog ukidanja Discoverya i odugovlačenja s realizacijom ugovora, uspio sam iskamčiti 3D paket za 188 kn (30% popusta na 24 mjeseca), besplatno povećanje brzine na 120mbit i besplatan HD Komplet paket 24 mjeseca. Nudili su mi prošireni paket za 24,5 kn na 24 mjeseca, ali mi se ne isplati jer doslovce dva programa me u njemu zanimaju (24kitchen i Food network). Nisam baš 100% sretan jer sam prije imao 50% popusta 24 mjeseca, ali nije ni loše jer nemam bolje ponude konkurencije.

Uglavnom, pravac VIP prodajno mjesto, zatraži raskid, dobit ćeš broj obrasca za raskid, zoveš 08001113 ili 08001311 (nisam siguran više), izrecitiraš broj obrasca i pregovaraš.
Očito imaš dobre pregovaračke vještine
Kako si uspio ubaciti HD paket nije mi jasno. Ja sam upravo završio vrlo sličan razgovor, ali dalje od 30% popusta (188kn s uključenih 120mbit) nikako nije išlo.
Ne odustajem naravno, jer eto dokazao si da mogu popraviti ponudu, pokušat ću ponovo za koji dan.

Iznenađujuće, za Vip ne daju baš ništa. 219kn osnovni Trio i to je to, čak ni brzina uključena.
smaug je offline   Reply With Quote