View Single Post
Staro 19.01.2018., 04:05   #3494
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Ma vraga. Ja sam bio uvjeren da nered u t-com centrima rade budale koje su uzele nešto na pretplatu jer je bilo jeftino pa kasnije kenjaju, ali nakon pizdarije koju sam imao s t-comom došlo mi je da im dođem s sjekirom i porazbijam poslovnicu.

Kod barbe je bio max2, tel+tv. Njemu net ne treba, a to je plaćao preko 300kn mjesečno. Uz to bi doplatio ppv 6-7 utakmica prve hnl (jer je doma zato što ima 85 godina i to mu je jedino što može) pa bi ga račun ispao preko 400kn (za max2). To je trajalo dosta dugo, dok ga nisu nazvali i predložili mu da uzme sport paket umjesto kupovanja, pa će mu račun biti oko 300kn (za max2). Prođe cca. 2 godine od toga i opet ga zovu, on kaže da se ne kuži u to i zamoli mene da dogovorim, samo da ne zaboravim sportske programe. Pitam prodajnog predstavnika može li dat max2 za 149kn, kaže da to ne može, samo ako je net uključen i ponudi mi optiku, znači max3 s sportskim paketom (full, znači sportski max paket, ne samo arene) za 234kn. Pristanem. Dođu i montiraju, sve radi, on ima sve programe. Jave da neće bit 234kn kako smo dogovorili već 254kn. Pederski, ali pristanem. Nakon mjesec dana ugase sportski program, kažu da je tu zabunom. Barba poludio, hoće da mu vratim stari max2 za 300kn mjesečno jer on želi sportske programe. Zovem t-com 30x, kažu "strpljenja". Dođe račun 340kn. Kažu "vjerojatno je greška, strpite se". Prošlo je već 20 dana bez sportskih programa (on lud) i bez odgovora o računu.

I sad da napravim scenu i dođem u novine svi bi rekli "vidi budale".
mislim da ti problem stoji u tome da zoveš i naravno dobijaš osobe bez ikakvih ovlasti,trebaš pisati mail odnosno pritužbe ,
odnosno službi za prigovore jer oni su jedini do kojih možemo doći mi korisnici,a da imaju nekakve ovlasti da nešto promjene,
08009000 osim za prijavu kvara nesluži baš ničemu.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote