View Single Post
Staro 10.08.2004., 11:48   #11
D u C k
Premium
 
D u C k's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Originally posted by Toncek
hm a sto si napravio sa 9600 PRO da je riknula?? :confused:
Mozda ce izgledati malo smijesno al ucite na tudjim greskama. Na ovu 9600-tku sam poljepio jos dodatne bakrene hladnjake i na glavni chip stavio veliki hladnjak od zalman, gore jednog papsta i jos iza improvizirao jednu veliku bakrenu plocu i na nju dva venta, sve sam to radio sa zalmanovim ljepilom (one dvije sprice CRVENA i ZELENA, Links 20.00KN) Sve je sljakalo kad nakon par dana mi je odpao ovaj glavni cooler tj. cijeli komplet hladnjak i papst sa glavnog chipa... Kako mi se zurilo da to sto prije napravim nazovem frenda da dodje po mene autom, kad on onda.... " Daj oces ici sad zbog jednog sugavog ljepila na tresnjevku... Evo donio sam ti ja ovo SUPER LJEPILO" A budala znam da to ljepilo nagriza sve zivo, al u tom ocaju sam ga poslusao reko aj mozda i ima pravo.

I sta mislis ko je bio u pravu? Izgrizao mi je hebeni chip i sad sam pusiona.
A znao sam da bi se to moglo desiti.

Ma dobro necu vise suze za tim liti sljakam pa da zaradim za drugu, eto kako bezveze skurit soma kuna.

Da se mi vratimo na ovo. 9800 ima osam cjevovoda dok ove druge mislim 9600 XXX ili XX imaju cetri. Sad je samo fora sto 9800 SE dodje s 4 cjevovoda a ova druga su kao "zakljucana" tako da naprave razliku izmedju SE i PRO, al to se moze otkljucati softwerski cak pa sam se zato zapalio za tu grafulju...

SAVJETI !!!!!!!!!!!!
D u C k je offline   Reply With Quote