Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 17.07.2019., 13:02   #36628
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Neki dan slao kolegi na forumu poruku pa cu kopirati:

Punjena pljeskavica sa sirom - Pula, Veli vrh, pecenjara Mons (i ostalo meso im je dobro)
Svinjska rebra - Štinjan, Campo (dobra ponuda i ostalog mesa)
Buffalo u Vodnjanu - rostilj meso i u globalu jako fino i saroliko ponudom. Ukusno takodjer! Problem je da sam se od tri puta sto sam bio tamo tri puta usro ko grlica. Ne znam je li od zacina, aditiva, bogapitaj. Svi ih hvale i jbga, meni su isto jako dobri. Ali nisu za mene ocito.
Pizza - meni je otkrice pizza s integralnim tijestom u Samanti, Labinska ulica. Alternativa, Sisan pizzerija u centru, s punjenim rubom (odlican sir koriste). Sve ostalo u Puli je prosjecno i nista sto se istice imho.
Burgeri - Arboretum, Fazana (odlican izbor burgera i pive, preporuka) ili eventualno Ozujsko Pub, Pula (basic junece meso, ponuda pive iz asortimana ozujske pivovare, nista specijalno ali je oke)
Riba - sori, to jedem samo u Vrsaru u Troštu ili doma sto ulovimo😊
Skoljke - Limski kanal, Viking, to je uvijek slovilo kao dobra i sigurna ponuda da se ne ukenjas drugi dan
Tuna burger - Hook and Cook, centar Pule, preporuka! Mozda malo skupo ali je barem velik komad tune i sve je svjeze (imaju i drugu ponudu morskog "fast fooda", lignje, srdele i sl, ovisi o ponudi tog dana), preporuka.

Inace u centru nemam nikakve druge preporuke restorana, najcesce su sranje i zaradjuju od beckih odrezaka i pomfrija iz vrecice.

U Medulinu cesto odemo u Candis ili Financu (oboje u kampu). Prvi mi je super, ima i lignje (generalno lignje nije problem imati u rezervi jer se prije konzumiranja moraju zalediti u dubokom, a onda ih mozes dugo cuvati). Financa je nesto skuplja. Centar Medulina izbjegavamo ljeti, previse ljudi i svakakve ponude.
Jel moze netko ovakve postove, sa datumom objave, zaljepiti u prvi post ili neki kurac, da ne moram koristiti DeepFakes na AWS clusteru da bih pronasao ovakav info? Vrijedi i za ostale postere/gradove, jasno...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote