View Single Post
Staro 15.07.2019., 12:55   #2964
nhooyd
Premium
 
nhooyd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zg
Postovi: 51
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Naravno. Puno puta sam pokusao skinuti ovaj visak sa sebe tradicionalnim metodama i uvijek je bio propao pokusaj bez iznimke. Jednom sam sa dva mjeseca doslovnog gladovanja i po 3-4h cardia dnevno uspio skinuti 33kg za dva mjeseca i bio jako ponosan na sebe dok nisam zavrsio u bolnici. Naravno da se to sve vratilo i to relativno brzo.
Sada ne gladujem, jedem jako ukusno, nemam konstantan osjecaj tezine u zeludcu od hrpe UH i poletan sam kao sa 18 godina.
Trening ide definitivno cim do kraja saniram ozljedu koju sam zaradio na proslom pokusaju skidanja kila u teretani. Ovaj put naravno, pametnije.
Za sada radim 10-12k koraka dnevno i to mi je dovoljno. Za nekoga sa uredskim poslom i previse

Prijateljsko upozorenje od osobe koja je skinula skoro 80kg.. probaj u teretanu ići, barem lagano da snagu odrzis, ja sam se jako zeznuo što sam se doveo na 64-65kg ne znam ni sam više ali sam bio toliko jebeno tanak i slab da to nije bilo normalno, znao sa bolove imat od normalnih vrećica iz dućana. Inače svaka čast na dosadašnjem uspjehu i sretno dalje.
nhooyd je offline   Reply With Quote