View Single Post
Staro 29.08.2017., 11:11   #42
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Apsolutno točno, svakakve kombinacije da bi se na kraju uštedilo ispadnu loše.
Pregovaranje kod cijene isto nije poželjno kad je stolarija u pitanju.
Prihvatite ponudu kakva je kada se odlučite za tu i tu firmu i sve hladno odradite.

Ja sam na kraju cijelog brljavog njihovog posla kroz nekoliko dana uočio jos brdo problema i grešaka na samim prozorima i skroz podivljao i natjerao gazdu firme na kompenzaciju...dobio sam na drugoj strani stana u istim dimenzijama nove prozore, ali nisam niti tamo baš zadovoljan i prozorima i radom majstora.

Svi prozori se i dan danas nakon 3 godine objese s vremenom pa ih na imbus moram narihtavati, i skoro na svim krilima su očito okove zasrali, pa kod otvaranja proizvode takve zvukove da se smrzneš kad kažem da su stari par godina.
Sva krila imaju sitne ogrebotine, znači sve je bilo loše, od radione i proizvodnje do ugradnje (ostavljali su nekakve plastične pločice koje su služile kao kajle ispod prozora umjesto da ih maknu na kraju ili da podkajlaju sa stirodurom ako već mora ostati da ne dolazi do toplinskog mosta...danas mi kroz rub prozora i zida u zimu probija i puše hladnoća...tada to nisam osjećao, jer je bilo ljeto)...uglavnom katastrofa sve skupa, a ne želim tu firmu niti vidjeti više.

Zato sam i pitao gore Syssa s kojom je to firmom toliko zadovoljan, jer pripremam se u skorije vrijeme na ugradnju ogromne klizne stijene.

Pa uz Palus bi tražio još poneku ponudu.

A ove koji su mi zasrali neću imenovati, ako nekoga zanima tu je PM.

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 29.08.2017. u 11:27.
Lak je offline   Reply With Quote