Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 25.11.2017., 23:36   #1161
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 871
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Pomoć kolege, dosad mi je od ovih kupovnih tekućina najbolja bila Momoa Enigma, pa me zanimalo ima li nešto slično negdje dostupno u većim bočicama s nikotinom (znam da je to sad protiv EU regulative, ali nikad se ne zna).

Nemam baš vremena za miksanje, ali ako stvarno nema drugog načina nego kupovat nicotine shotove, onda ću morati (MTL i obično mi je oko 10-12 mg nikotina taman, 9 može proć ovo ispod teško). Usput budi rečeno, kako je onda moguće prodavati baze s nikotinom kako je kolega par postova iznad kupio? Možda ima neki kućni mixer koji prodaje svoje provjereno dobre tekućine ?
pa imaš pola litre 12 mg baze za 110 kn pronađi spominjalo se, da ne reklamiram previše,
uzmeš bočicu 120 ml za 8 kn, u nju istreseš aromu 10 ml od 70 kn, 100 ml baze promućkaš i eto, za koji dan ležanja će dobit pravu aromu al niko ti ne brani odmah parit
i ostane ti još 4 deci baze za još iste ili druge arome koje kupiš.

znači 100tinjak kn za deci tekućine prave 12mg
ako ti je puno uzimat velku količinu i skupa ti aroma, javi da podijelimo aromu i bazu
nije ni meni baš svejedno dat 70 kn za aromu za koju ne znam kakva mi je a volio bih probat
također se predbilježavam ako netko dobrodušan ima nešto za jeftino riješit za probu od ovih boljih tekućina/aroma ili je za zamjenu

Zadnje izmijenjeno od: M.Vlahovic. 25.11.2017. u 23:43.
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote