View Single Post
Staro 03.01.2018., 19:08   #8282
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Na T-Comu trenutno najbolja ponuda je ona MAX3 za 209 kn + kanali po sljedećim cijenama:
MAX Arena 5kn (4kn bez PDV-a)
MAX Sport plus 15kn (12kn bez PDV-a)
Prošireni paket 5kn (4kn bez PDV-a)
HBO Premium 5kn (4kn bez PDV-a)
Pickbox od 4kn (3,20 kn bez PDV-a).
Baš su govna. Ne zbog gornjih cijena jer su extra povoljne, već zbog pristupa korisniku. Starci su imali 2d, televiziju i telefon, i to su s dodatnim sportskim paketom plaćali preko 300kn, mislim 330kn. Nedavno im je istekao ugovor pa su ih zvali i nudili max3 za 229kn mjesečno, ali oni nisu bili sigurni što im nude pa sam ja nazvao i pitao. Ponudili su max3 s optikom i sportski paket za 234kn mjesečno. Prihvatio sam i tražio da mi pošalju e-mail s potvrdom svega što smo dogovorili (koji jasno nisu poslali). Nakon 15 dana zovu i kažu da će doći tehničar u toku dana, ali da cijena nije 234 već 254kn. Opet sam prihvatio jer neću bit gladan za 20kn, ali neće ni ht. Usput pošaljem e-mail na pritužbe o tome da to ipak nije ok, dogovori se jedno, čovjek prihvati, a onda to promjene na štetu koristnika. Nisu odgovorili punih mjesec dana što je i protivno pravilima jer moraju odgovoriti u roku 15 dana. Pošaljem im opet, s pitanjem zašto nisu odgovorili mjesec dana.

Umjesto da se ispričaju, oni se bahate i mudruju, kao ne mogu ja slat prigovor u ime matere. Ok, nema problema, pošalje ona prigovor putem e-maila. Nakon 14 dana odgovore da nisu našli nepravilnosti, osim da su slučajno manje naplatili sportski paket pa će ga isključiti ili sljedeći mjesec naplatiti više. A ja inzistirao na tom sportskom paketu i jasno i nedvojbeno napomenuo da mi je bitan taj sportski paket.

I što im možeš?
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote