View Single Post
Staro 22.10.2020., 19:35   #238
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Btw ugovor o najmu si radije kupite u narodnim novinama u A3 formatu, oriđiđi.
Jednom sam tako išo sa starim(da sin vidi kako to ide) da iznajmimo nekim HSP-ovcima prostor za zastanke.
Mi smo ispunili taj ugovor u A3 formatu, oni to uzeli, rekli sve super, mi ćemo to dat svom stranačkom odvjetniku da potpiše. Da bi se oni drugi dan vraćali sa A4 isprintanom, zaklamanom verzijom ugovora. Mi ga pročitali i rekli da taj i taj članak izmjene tako tako, oni rekli oke vratimo se sutra.
Vraćaju se oni sutra sa istim ugovorom, ali rasklamanim kako bi zamijenili dotičnu stranicu, znači odvjetnika ni nemaju neg su srali. Nisu bili u stanju ni isprintat novi ugovor i na novo zaklamat.
Moj stari im je samo reko da se to tak ne radi, hvala lijepa i doviđenja.
Poanta priče je da origigi A3 ugovor nemoš promijenit, a ovi ak tako rasklamaju, mogu isprintat da od mene rentaju prostor za 1kn mjesečno. A izvlačili su se na svog stranačkog odvjetnika koji bi to kao ovjerio...
Nema ništa bez javnog bilježnika..

Mommistake, zato sam ja počeo čuvat apsolutno sve račune koje imam. Pa nek mi dođu za 20 godina za friđ., reko bi im evo vam na mamu vam. I još bi im reko da neću taj nego oću pare... jer ga je razjebala kad ga je nosila .
domina je offline   Reply With Quote