View Single Post
Staro 17.11.2009., 15:53   #26
RaNz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb/Križevci
Postovi: 346
Citiraj:
Autor hustler Pregled postova
Molio bi cijenjene forumaše da mi pomognu u izboru antivirusnog programa, odnosno da se izjasne koji je najbolji. Razlog: licenca mi je pri kraju i idem u kupovinu novog.
Čitam ovdje review i NOD kojeg trenutno koristim je tek šesti. Prvi Shield Deluxe - Antivirus Protection, osobno prvi put čujem za njega. On je i najjeftiniji(osim Zone Alarma), ali je li najbolji?
Svaka pomoć je dobro došla u odluci.

da imam love za kupiti, koristio bih eset (koristio sam ga otprilike 2 god i samo riječi pohvale imam za njega), samo AV, jer im firewall definitivno nije na razini na kojoj bi trebao biti i ima puno boljih besplatnih rješenja.

sad na 2 računala koristim aviru free na win7 i zadovoljan sam, radi lagano, dosta brzo skenira...pošto baš ne skidam neke posebno rizične pakete, nema puno posla, ali se vidi da je dobar alat...

probao sam MSE i nije mi sjeo nikako...bez obzira što ljudi kažu da je lagan, meni je na mahove znao uzimati po 50-60% procesora (2 jezgreni mobilni amd QL-60), dok su u isto vrijeme trial nod 4 i avira totalno neprimjetni cijelo vrijeme (naravno da nisu bili instalirani u isto vrijeme - da ne bi bilo zabune)...

frend već duže vrijeme koristi bit defender internet security i potpuno je zadovoljan, kaže da super radi...

smatram da nećeš pogriješiti ako uzmeš neko od poznatijih rješenje kao što su eset, bit defender, kaspersky, avira...sad vidim tu i da su počeli nortona hvaliti, a i na testovima dobro stoji...

ono što bih ja volio čuti su mišljenja ljudi o nekim manje popularnim AV rješenjima u hrv kao što su g-data i f-secure...na testovima su uvije pri vrhu, a unatoč tome ih ne koristi baš puno ljudi na ovim prostorima, nisam još nikad vidio negdje to instalirano, niti da se priča o njima...
RaNz0 je offline   Reply With Quote