View Single Post
Staro 06.11.2007., 10:30   #21
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Sto bi reko Kazo budimo realni, ni jedni zvucnici do 200Eura nemaju "vrlo dobar" zvuk. Kao best buy u segmentu oko 50Eura je onaj zvucnik koji je tebi osobno ljep i ima neki detalj koji ti je ok.
Recimo neki logitech (neznam model) koji ima UberFancy potenciometar od "pola kile" koji izgleda predobro ali je neupotrebljiv jer treba 3 tjedna da se navikne na osjetljivost koja nije linearna nego eksponencijalna.....;(

Ja prije 2 i pol godine kupio neke lose Quadro 5.1(rade u 2.1 sa po 2 zvucnika na L i 2 na D kanalu) za 450kn, dobio i daljinski koji ina 4 tipke 2 za volume i 2 za bass volume, reko dok ne skupim lovu za neko zlo......vrjeme proslo i sad i nebi dao za 500kn da se nudi. Jednostavno jak bas i jako dobar spektar(s obzirom na velicinu i masu basa i samih satelita) + savrseno optimiran daljinac sa linearnim pojacavanjem.

Sve je to tu negdje u tom cjenovnom rangu, i mislim da je dizajn(logitech) ovdje najbitniji i to opravdano, a price o Super basu i kristalnom zvuku su za one koji nisu culi npr nekog mid klas marantza od 60-100W na mid klas Missionima od 100-150W a ne nesto puno skuplje, IMHO za "komp" klasu zvucnika sve preko 100E je bacanje love.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote