View Single Post
Staro 15.09.2019., 18:39   #2038
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Usporedba red vs brown nema apsolutno ikakvog smisla, to su različiti switchevi. Prvi je linearan a drugi taktilan, reći da je jedan pokvarena verzija drugog je notorno nepoznavanje materije. Na forumima koje sam čitao vrijedi konsenzus da je brown sredina između blue i red, i to se godinama tvrdi (barem od 2013. kad sam kupovao prvu klikericu), i od tada do danas nisam naletio na mišljenje koje ti navodiš, tako da ipak mislim da si naletio na par postova o "pokvarenim" switchevima i sad to predstavljaš kao mišljenje većine.
Ne bi rekao da sam naletio na mišljenje nekih početnika/balavaca koji su tek nabavili skupu mehaničku tipkovnicu pa nisu oduševljeni kupljenim. Evo kao samo jedan primjer prije moje kupnje Redragon K552 kad sam istraživao koje ću kupiti naletio sam na ovu temu.

Tu osim dva člana sa velikim brojem postova koji govore protiv Cherry MX brown ima stavljen i ovaj video:

gledati od 3:10


To je mišljenje jednog youtube recenzenta (u linku ovaj navodi za njega - perhaps one of the best) koji godinama recenzira samo tipkovnice i to one van ovih "standarnih" gamerskih.
Tako i kad bih upisao u google Cherry MX brown vs (or) drugi switchevi skoro uvijek bi naletio na slične komentare.

Opet ponavljam, nisam testirao MX Brown da mogu dati osobni sud ali smatram da ih dio njih ne voli s razlogom.

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 15.09.2019. u 19:01.
Old.machine je offline   Reply With Quote