View Single Post
Staro 27.12.2018., 23:19   #1013
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
Ima ko za preporučit električni udareni odvijač? Nešto povoljno jer će mi trebat valjda 3 puta godišnje

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Ja bi samo sugerirao ovdje kao korisnik Makite TD090 dolazi u setu LCT204 koji kosta 1300kn (nedavno je na ekupi mislim bila za 450-550kn bez baterije, a tako su cijene i po amazonu). 2 baterije, Punjac, aku busilica i druga udarna. Ako si netko ovo uzme na rate to je oko stotinjak kuna. Necu ni reci koliko puta sam vratio alat u lidl, mislim da od jedno 15-16 stvari, jos je ostala samo ekscentricna brusilica, tu nisu mogli puno pogrijesiti i vrlo sam zadovoljan bio s njihovim usisavacem. Ok radim s alatom svaki dan, ali ova mala zvjerka izgleda kao igracka ali redovno okrece ruku, prihvat je sesterokutni, fisch boreri se mogu naci po solidnim cijenama od oko 40-tak kn, ali je neusporedivo ljepse raditi s njima, a ne da glava boli pa i kad moras samo 3 rupe izbusiti.

https://probe.hr/proizvod/akumulator...makita-lct204/

znam da je rijec o hobby alatu, no cisto moje misljenje. Znam da iza ovoga moze doci pitanje ako je vec ovoliko dao onda moze ici jos i dalje...
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote