View Single Post
Staro 27.11.2022., 19:05   #113
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,776
Intel ARC je najbolji primjer kak to izgleda kad su driveri i popratni hardver kriminalno loši do te mjere da se sve zajedno zaobilazi u širokom luku. GeForce i Radeon modeli nisu imali tak nešto u svojim najgorim izdanjima. Neovisno o kojem hardveru je riječ uvijek će biti netko tko ima nekih problema i zbog čega preferira jedno ili drugo, ali dokle god AMD i nVidia nemaju svoju ARC situaciju - problema nema. Možda i nisam mjerodavan u ovakvim rasprama, jer posljednjih 25 godina, neovisno da li koristim Radeon ili GeForce kartice - sve radi kak spada, dok uredno čitam o hrpi problema za jedne ili druge i nije mi jasno o čemu je riječ. Isto tak sam se kroz godine uvjeril da postoje korisnici koji stvarno ne bi smjeli biti blizu bilo kakvog hardvera, pa na i najmanji problem brže-bolje jedva čekaju da ispričaju svoj jedan jedini slučaj i toga se onda drže ko pijan plota. Tako da nije ništa čudno u današnje vrijeme čitati o kojekakvim problemima, jer je netko nekad na temelju "problema" odlučil da Radeon ili GeForce više ne dolazi u obzir, pa se godinama kasnije prepričava ista priča.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote