View Single Post
Staro 25.01.2019., 17:22   #3801
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
evo vidim po propustenim pozivima sa 0800 0029 broju (koji je to odjel tcoma?) i dobivenom papiru u pošti da nam nude prijelaz na optiku sa max2 adsl paketa (20mbit trenutna veza) za iste novce.


Mene sad zanima jel obavljao tko tu proceduru i na šta treba obratiti pažnju ako ima kakvih skrivenih caka itd? Jel se samo obavi razgovor sa sluzbom i onda dolazi ekipa na teren da to sredi ili mora doc i prodajni predstavnik kod tebe doma da se potpišu kakvi ugovori?


Druga stvar koja me jako zanima jest, kakva ja imam pravo njih kao tehničare na terenu tražiti da mi naprave doma par sitnica koje mi trebaju za sprovest net do sobe gdje su svi uređaji, znači konkretno bi trebao da mi zakrimpaju i provuku jedan ethernet kabel od tog ONT uređaja do mjesta di bi drzao ruter u sobi na koji bi spajao sve, znači cca 10-15 metara kabela da se provuce od ulaza optike do sobe, i da li mogu tražiti odmah da mi to stave u male bijele vodilice-kanalice i montiraju na zid da se kabel nevidi nego da ide kroz to?


Ako nemoram sam kupovati kabel i to sve montirati da oni naprave?


Koji Router tražiti da valja?

Da li se moze negdje na njihovoj web stranici negdje vidjeti za dodatne pare nadoplata za veću brzinu optike sa ove klasične 100/20 (trebao bi veći upload)

Nabacite koju pametnu vi što ste to prošli, zadnji put kad smo mijenjali ugovor tj kad su nam nudili nove brzine ( na ovaj postojeći vdsl sa starog adsla) uvaljali su 2-3 sranja, krivi profil, krivi paket pa sam morao sedam dana se jebavat sa mailovima i dokazivanjima šta sam potpisao i trazio a šta ne.
Colossus je offline   Reply With Quote