View Single Post
Staro 28.08.2019., 13:46   #216
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Godinama sam koristio mach 3 turbo i već mi je dojadilo doslovno bacanje para na nastavke i odlučio prošle godine isprobati safety razor. Frend mi posudio Merkura da isprobam to čudo i rekao sam odmah da moram imati nešto takvo i (previše kasno) skužio da sam do onda koristio precjenjeni drek. U to vrijeme nije bilo baš nešto izbora na ebayu po nekim povoljnijim cijenama pa sam se okrenuo Aliju da vidim ima li tamo nešto slično vrijedno spomena i naletio na ovaj razor, ovaj store ima dosta toga u izboru, po ocjenama ljudi se čini ok a cijenom ne gubiš puno ako kvaliteta baš i ne ispadne... pa rekoh naručujem pa kaj bude bude.

Mjesecima kasnije mogu reći da mi je ovo jedna od najboljih kupnji u životu. Ispunilo je i više od očekivanja za te pare a dosad koliko vidim, trajat će. Brijem se kao i s Merkurom ono kad sam isprobavao, isto ima težinu i samo klizi, prošli tjedan sam brijao 1 cm bradu bez brige. Britvice sam bio uzeo na ebayu za 6-7 dolara Astra Platinum 50 komada i to će mi trajati dosta vremena.


Nadam se da sam nekome pomogao ko hoće jeftinije a kvalitetno brijanje i nisam tu da nekog nagovaram da uzme kineski ili čiji je već safety razor već da samo iznesem svoje iskustvo. Poz
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote