View Single Post
Staro 22.02.2018., 21:54   #1238
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor damba_ Pregled postova
Imam sljedeći problem.
Na rigu mi je Windows 10 napravio update iako je u servisima bio ugašen windows update i security centar i rig je prestao majnati.
Kada sam se spojio preko teamviewera i ponovno pokrenuo start.bat, hashrate je bio puno niži zato što su driveri više nisu bili na compute.
Morao sam reinstalirati drivere, prebaciti na compute i pokrenuti miner i sve radi ok dok je monitor uštekan, ali kad prebacim rig na lokaciju
gdje inače stoji i preko teamviewera pokrenem miner, prva grafa daje 0mh/s ili 2-3 mh/s, a druga radi normalno.
Grafičke su Asus Strix RX470 4gb i Sapphire Nitro+ RX 470 4GB.
Prije sam radio isto tako i pokretao miner preko teamviewera i hashrate je bio normalan, ali poslije ovog updatea windowsa jedna grafa ne majna kao prije.
Ne znam u čemu bi bio problem.
Trebam li koristiti dummy plug ili postoji neko drugo rješenje?
Čudno mi je da je prije radilo bez dummy pluga, a odjednom više neće.
Isto prije dva-tri dana kod mene. Rig 2 dvije gtx1060 je radio bez dummy pluga mjesecima. Mogao sam ga restartat i sve.

Prvi put prije jedno mjesec dana. Tada sam riješio sa rollback drivera onboard grafe (Intel 610) sa 22.20.16.4836 17.10.2017 na 21.20.16.4534 7.10.2016.

Sada neki dan vise nije htio rollback, nema drivera. Skinuo sam ja taj stari driver za Intel 610, ali nakon 1 dan opet je forsiro instalaciju novog drivera.

Na kraju, morao sam ostati na novom driveru i spojio dummy na hdmi prve nvidie.

Samo cudno, sad kad minam cryptonight, spojen remote, ili tvnc ili rdp, desktop uopce nije responsivan, to je strasno, click i cekaj 5 sekundi. Hr je ok. Valjda zbog hdmi koji je sad u upotrebi.
Allium algo je ok.

Moram nabaviti hdmi na dvi-d pa da spojim dummy na onboardicu.
rudi1 je offline   Reply With Quote