View Single Post
Staro 19.07.2011., 09:43   #61
taip@n
Master of the VCR
Moj komp
 
taip@n's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 340
Citiraj:
Autor B-Link Pregled postova
Imaju dvije slične teme, pa neznam gdje da pitam, mislim da je ovdje pravilnije...

Treba mi neki jeftinij tablet za gledanje filmova, face i surfanje, veličina nije bitna (mislim da je svejedno jel 7" ili 10", sve je veće nego na mobu da gledam), znači bilo bi dobro da vrti možda mkv ili barem približno dobru kvalitetu, ako netko ima iskustva molim da podijeli samnom, ne bih davao više od 1500kn...

1500kn


1000kn


Jel ovo barem donekle kvalitetno???
http://www.prestigioplaza.com/produc...tigio/PMP7070C


jedino ovaj 7" .... za njega možda bude i 2.3 , ovaj 8" ne bih jer za njega neće biti buduće legalne podrške a i ima stari utor za sd karticu koji ne prepoznaje brze i velike sdhc kartice...

7" je bolji, brži i ima kapacitivni ekran...

osim njih možeš pogledati još i POV 7" (links) , samo je za njega isto jako malo informacija, koliko će ga se podržavati, i joyplus 778 iz chipoteke koji je solidan i dobija dosta dobru podršku za sada... pogledaj malo ovdje, imaš linkova za taj 778, ili na chipoteki, a možeš i ovdje , prođi cijeli thread, ima raznih mišljenja... pa odluči...
__________________
♦ As i was going up the stair ♦ I met a man who wasn't there ♦ He wasn't there again today! ♦ I wish, I wish he'd stay away.♦
taip@n je offline   Reply With Quote