Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 28.01.2010., 09:34   #45
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
neznam zasto svi toliko kenjate, kad ste ga vidili sigurno ste prvo uzeli rupcic i obrisali sline, svako da ima jedan taki bi nesto radio na njemu, izvalio se na garnituru pa makar imo komp od 12 000kn i surfali bi po pce, iWork je totalno preradjen za iPad a sad mi reci oces prije na mobu ili na ipad-u unjet neke podatke, dodjete recimo na sastanak i stavi se na stol svima ovakav jedan nek gledaju neke podatke, meni se ovo cini dobrim proizvodom, mi obicni useri bas i nemamo neke veliki koristi od ovoga (ja imam mobitel i to mogu odraditit na mobu) da da svatko moze odraditi na mobu, siguran sam da ce "daljnjim" razvijanjem doci i kamera i ostale stvari, moze se prikljuciti i dodatna tastatura ima sve ljepo napisano na njihovoj stranici, ali istina je da je ova stvarcica bar 60-80% ljudi apsolutno beskorisna i da ce ju samo popljuvat, po meni da su napravili OS i hardware koji podrzava kompletni Adobe paket i dali gratis olovcicu da bi to bilo ludnica, imas "graficki tablet" usput surfas netom i kontam si da bi bilo odlicno raditi na tome, nebi se vise moro pipljat s misem i opcrtavanje pen toolom s misem, jednostavno s olovcicom lupas tockice, oke to je jedna primjena dalo bi se tu o svacem necem razmisliti

EDIT: ima i kamera, usb i SD slot

http://www.crunchgear.com/2010/01/27...port-adapters/

to je jos extra para koju treba izdvojiti, po meni je to veliki minus (bar s moje strane) nema USB, kameru, vga/dvi/hdmi out (bilo bi ga ljepo spojiti na lcd i pustis si filmic),

SIM card tray (Wi-Fi + 3G model only)

nadam se da ce ubuduce pojacati taj cpu, i dodati ostale stvari, no vec ce netko doci skrekat to i opaliti w7 gore
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 28.01.2010. u 09:47.
fre@k je offline   Reply With Quote