View Single Post
Staro 01.05.2009., 18:48   #80
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor pero_B Pregled postova
i meni i dalje 2. jutros sam ih zvao i kaze mi lik iz sluzbe za korisnike da su mi digli brzinu, a na moje pitanje kako su mi digli kad nisu, odgovara da jesam li glup i koji mi je, jer je moja brzina od 1,5 unutar reklamiranog do 4. i da se mogu zalit jednio ako padne ispod 0,5, i da nema linija tehnickih mogucnosti, da bi nas razgovor zavrsio tako da mi je nudio da predjem na brzinu do 10.
i sad recite vi meni, ko tu koga j...?
Neznas se razgovarat sa covjekom.

Meni je rekao da ce mi isporuciti 4mbita i da nista ne brinem. Napravio mi je prijavu kvara i bok. Sa njima treba na finjaka. On je tamo studos i boli njega quratz za tebe, ako si bezobrazan naravno. Ja sam bio jednom bezobrazan (kasda problem) i popizdio sam i tek su mi rijesili problem kad sam dosao tamo i naparkirao se pod rucnom skoro u t centar i odma me primio neki seronja i rekao da gospodine da gospodine rijesit cemo gospodine nebrinite gospodine i rijesili su. Da sam bio fin rijesili bi mi odma preko telefona.

Ali to ti je nacin na koji trosis SEBE i SVOJE zivce. Da ne pricamo kako mozes najebat ako sparkiras auto u izlog ili nedo bog nekog sunes. Da je zastitar krenuo naprimjer na mene i da sam ga ja sunuo tamo pred svima najebo bi ko budala.

Da bi bio bezobrazan moras biti u stanju doci tamo i umlatiti plačeno iz njih, ako to nemozes onda budi FIN.

Nazovi ponovo i budi pristojan i fin. Mozda si dobio samo neku budalu kojoj se neda radit prijavu kvara.
Fleks je offline   Reply With Quote