View Single Post
Staro 16.11.2014., 23:16   #17
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
@Alph4Dawg: Slažem se u potpunosti sa svime, na kraju mi žao bilo karte koju sam pred par tjedana kupio unaprijed. Da nisam kod frenda bio za vikend u Zagrebu na mini-LANu gdje smo se i ubili jegerom bi bio uzaludan put

Evo i mojih zamjerki na Reboot, radi kojih sigurno već jedno vrijeme neću dolaziti. Iduće godine definitivno idem na Gamescom na sajam kako spada...

Čovjek pomisli da će biti netko od devova tamo za porazgovarati, kad samo hostese i poneki cosplayer. Game mercha isto nije niti postojalo osim majica ili igara, koje su masu skuplje nego na digitalnim servisima. Srećom pa je za isprobati Oculus Rift bio VIP access za Reboot pretplatnike inače bi se čekalo do prekosutra. Isprobao isti i mogla bi to biti zgodna stvar, ali zasad nije baš igrivo kad je preniska rezolucija, eventualno za par generacija dok se usavrši. Umjesto da za isprobati imaju nekve alpha/beta verzije igri koje još nisu izašle, oni na mašinama vrte igre koje su već X mjeseci vani, moglo je to i bolje biti...

Tocno to je i mene zasmetalo.Zna se cemu i zasto sluzi, te postoji takva vrsta sajmova.
Ali, opet ponavljam, izlagaci su bili prokleto nezainteresirani za bilo kakav tip prezentacije, demonstracije, interpretacije...kamoli da animiraju posjetitelje.
Kao da si na placu.Dodes do standa, bacis pogled i vidis cijenu, pa ides do drugog standa dok te nitko ne ferma dva posto.

EDIT: Sada sam se sjetio koliko sam vristao od smijeha kada sam ugledao klinca od cca. 13. godina koji okolo trckara sa plavom Ubisoft majicom, te nosi oznaku 'Ubisoft Staff'.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline