View Single Post
Staro 24.05.2019., 13:18   #39
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
možeš li pokazati slikom razliku?

Nazlost ne, jer jedini remen iz jednog komada nije kod mene, vec u drugom gradu.


Ali mogu staviti slike kako bi to trebalo izgledat in RL, znači ovo je slika remena iz jednog komada koze:





Obratite paznju na detalje koje sam spomenuo, znači po rubu nema nicega, nego je samo odrezan i "spaljen" i ako malo bolje pogledate vidjet cete da je koza jednaka sa obje strane (unutranja i vanjska strana) a ne kao kod ovih danasnjih izvana je tanki sloj glatke i tvrđe koze, a unutranja strana je deblja, ali mekana i grublja teksturom (mljevena eko koza).




Kupio sam ovaj remen na slici gore, and guses what, dosao mi je doma remen iz dva dijela
Naravno mogao sam vratiti, ali mi je trebao remena pa sam ga ostavio



Opet ponavljam, ne mora nuzno značit da ti remeni iz dva dijela su losi, ovaj gorespomenuti me super sluzi vec 2 godine, ali kupio sam ga pod "remen iz jednog komada koze" a dobio iz dva.





@morpheus


Za mustang kao brand sam cuo svasta, pogotovo za remene, frendica radila u Europa92 i govori mi da je dosta toga bilo fake, tj morali su to sklanjat iz trgovine kad bi im predstavnici dolazili u posjete.


Ali to naravno ne isključuje da su neku seriju napravili kod nekoga "vani" i taj netko jos uvijek radi takve kvalitetene remene. Ti si očito ubo takav, stoga cestitam. Daj neku fotku ako nije bad, jer planiram za vikend ici u Ikeu, pa da svratim.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote