View Single Post
Staro 18.02.2022., 08:58   #6148
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja još nisam igrao, ali hoću sigurno.
Rivjueri su vj išli sa predrasudama jer je riječ o Teyonu. Ako se dobro sjećam njihov je onaj Rambo on-rail light-gun igra koji je popljuvan, a meni je bio čisto OK. Imao je hrpu bugova i neke skoro pa nemoguće difficulty spikeove, ali je svejedno bio fora...volim te on-rail shootere ala Operation Wolf.

Ja sam doigrao EF1, sada igram EF2, čudo jedno koliko je grafika i animacija likova tu lijepša, isti engine a razlika je baš enornmna.
Ma ne znam zašto su je tako popljuvali, ok, animacije likova i životinja su slabe, grafički je malo nedorađena, boje su blijede. No, ja sam ove grafičke dijelove ispravio s reshadom. U Cameronovim filmova prevladava plava boja pa sam tako i ja sebi namjestio. No, to je pitanje osobne preference.
Ono što oduševljava je level dizajn, glazba, animacije terminatora, sve to doprinosi uživljavanju u igru. Baš te uvuče u taj svijet, kao da si dio njega. Usto pucački dio je dobar, zvukovi plasme su kao u filma što također doprinosi uživljenosti kod borbi. AI nije nešto bistar, no u pitanju su ipak roboti. Po meni T800 djeluje onako kako treba. Za mene koji volim SP igre, i ne brijem na neki skill ovo je taman igra.
Čudi me da jedan Far Cry dobije 8 od 10, a ovo ne. Dečki su sa malim budžetom napravili super igru.
Ramba nisam igrao pa ne mogu komentirati, ali ovako preko videa izgleda loše. Sljedeća igra koju rade je Robocop pucačina. Izlazi 2023. Ako bude kao Terminator bit će super.
Što se tiče Star Treka, ja sam baš imao drugačiji dojam, sve mi je u drugom djelu bilo lošije od priče, napucavanja, animacija, grafike. Morao sam se siliti da ga završim. Djelovalo mi je kao low budget projekt.
Igraš što na emulatorima? Si igrao otkazani Goldeneye iz 2008. za xbox360 na xeniji? Napravili su remake cijele igre i onda je nisu izdali.
Alfredo nr.3 je online   Reply With Quote