Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.03.2020., 01:26   #48889
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
ne znam koliko to smisla ima da ti nekog u hrvatskoj pitaš šta da kupiš u americi.
valjda tamo imaš auto dealere koji će ti nešto preporučiti.
Nemam nazalost bas puno ljudi koji se kuze u automobile. Tako da bilo kakav savjet je dobrodosao. Znam da nisu svi motori isti ali opet dio se preklapa. Za sada sve po netu istrazujem
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
ma kakvi SUV ovi tog tipa.. lagano F-150

Osim ako nemas obitelj sa sobom, onda bi preporucio Chevy Tahoe. vozio ga po Floridi, dnevni boravak na kotacima ili malo manji Traverse ako ti ne treba toliko veliki SUV.
To mi je ipak malo preveliko . Za sada smo samo ja i zena. Tj ovo bi bio drugi auto kojeg bi vecinom ja vozio. Inace jedan od razloga sto trazim suv je da ima previse tih ogromnih mrcina na cestama i kad vozis po noci svjetla su im ubitacna jer su visoki. Vozio sam par sedana i nije bas najugodnije kad ti neki monster truck ide iza tebe sa LED svjetlima. Prije sam mislio da je CX5 prevelik I da ga nebih nikad vozio, a sad naspram ovih pickupa izgleda kao mrva. Isto tako sa hummerom. Prije mi je bija pojava a sad ga na svakom kantunu ima

Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Iskreno RAV4 bi uzeo. OK CX5 mi je ljepši ali RAV4 je IMHO kvalitetniji auto.
Ovo što nam Priusi ovdje trpe je za nevjerovat, izdržljivi su gadovi. Kad pricam s ekipom u servisu svi kažu da osim redovnih servisa rijetko imaš nekih problema.
I meni je za CX5 malo ljepsi. Jedino sto mi se ne svida bas na toyoti je infotainment, al nije mi to toliko bitno.
afterburner je offline   Reply With Quote