View Single Post
Staro 27.01.2021., 20:31   #2805
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ovo je neka inicijalna ideja moje:

3D-33D-2-1

Crni granitni sudoper samo ide, ne ovaj na slici.

Pupo, ja sam dobio za ugradbenu napu Faber s 700 kubika ponudu neki dan, snižena s 3500kn na 1400.
60 il 90cm?

Kažem, žao mi je što nisam dao lovu. Ovu sam platio 1100, faberova je bila 2500.
Da nisam uspio riješiti ovaj issue s klapnama, jašio bih servisera dok mi nebi dali povrat.

Imaju klapne koje sprječavaju povrat miomirisa kad se ugrađuje u sustav s više napa (zgrada). I te klapne su valjda zamišljene da se otvore pod 45 stupnjeva, što je malo, plus kad se stavi redukcija na 120 koja je baš na tom dijelu, 75% promjera se izgubi. Malo je radio skalper(crvene linije) u obradi limitatora i sad se otvara na 80 stupnjeva i to je sada druga priča.
Ali i dalje malo. Frend ima faberovu, ako prozor nije otvoren dok napa radi, za 10 minuta nemožeš vrata otvoriti



Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Komentari u tablici

Tvoja kuhinja mi je bas top, clean, nista prekomplicirano a odlicno.
tnx




Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
@pupo
Samo naprijed. 5x izmjeri i 1x daj na rezanje ��
Sve se svodi na isto. Korpusi i vrata nisu problem, al ladice ... One me izjebu, imam noćne more od njih ��

Znaš što me jedino muči, rupe za tiplanje i šarafljenje, te one rupe na vratima di idu šarke. Kako se to naručuje il upisuje u one tablice njihove za narudžbu?
A za ladice, mislim da ću biti ljen, napraviti komore od 100cm i otić u ikeu po ladice i unutarnju galanteriju. Vidim da to rade i neki stolari. Dal zbog cijene, dal zbog toga što im se neda, neznam.

Sudoper mi je top tvoj. Ja sam se držao više konvencionalno. Inox i bok
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2021-01-26 21_22_47-WhatsApp.jpg‎
Views:	596
Size:	51.0 kB
ID:	23329  
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 27.01.2021. u 20:41.
Pupo je offline   Reply With Quote