View Single Post
Staro 03.06.2019., 13:32   #2071
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Markusa ne mogu preporučit nikako. Kupio ga za na posao. Bačen novac zbog potpore za donja leđa. Ubada me i počne mi ozbiljno smetat nakon nekog vremena. Uostalom nije mi jasno kako bi ta "potpora za donja leđa" trebala biti zdrava na ikakav način kad samo potiče lumbalnu lordozu od koje pati dobar dio nas koji sjedimo 8+ sati dnevno.

Doma imam DXracera koji je izvrstan. Zadnja ploha mu je ravna daska tako da potiče pravilnu posturu. Nikako mi nisu jasne te iskrivljene stolice sa izbijenim dodatcima za potporu leđa kad to nije oblik kojeg bi kičma prirodno trebala imati...

DXracer doduše također kvalitetom ne opravdava cijenu.
"Koža" se nakon 3 godine počne kidati i raspadati ali bar je udoban i zdrav za leđa.
Jarvfjallet se zove nasljednik Markusa. Slažem se s tobom u vezi te lumbalne potpore kod Markusa. Zato sam ga i vratio. Posebno što nije podesvo po visini pa svi od 180cm (i manji) imaju potporu za rebra. Općenito Markus kao da je rađen za vikinge.
Jarvfjallet ima podesivu potporu za lumbalni dio i nije tako tvrda potpora. Stolica mi je inače udobnija od Markusa općenito. Sjedio sam. Sad samo čekam da bude na nekoj akciji. BTW, i ja imam lordozu. Nastojim ne sijediti duže od sat vremena jer imam problema sa leđima. Baš od tog šugavog sjedenja.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 03.06.2019. u 14:46.
renc je offline   Reply With Quote