View Single Post
Staro 12.01.2012., 11:16   #136
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
tko nije imao turbo tipku taj je bio fake (unatoc tomu sto je turbo tipka sama po sebi bila fake)
Po čemu?
Ja sam imao (btw imam ga još i dan danas 100% ispravnog jer zaigram katkad civ1 na njemu), nakon Atarija, pc386 sx40 (1993.e godine), sa turbom ofc, i kad isključiš turbo i padnu mhz-i, komp je brutalno sporiji.

Inače kad već pišem u temi, slinilo se za monitorom u boji, nakon godina rada na crno-zelenom monitoru, i kad sam napokon za 500dm 94.e kupio adi 14" svga monitor, jedino oduševljenje nakon svih ovih godina bavljenja računalima je bilo lani kad sam kupio ssd. Vrh. Taj monitor, također, eto nakon punih 18g radi dan danas u kombinaciji sa 386icom, koja je ostala samo iz sentimentalnih razloga, sa 512kb grafom, 4mb rama (komp je kupljen sa 1mb), cherry g83 vječnom tipkovnicom, us robotics ext. modemom, itd. Slinilo se i za amigom 600 (imao sam 500), pa za 1200, za zip drive-om, itd, bilo je tu masu stvari, neke su se kupile prije ili kasnije, neke nikad nisu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote